Kod produktu: 1821Producent: Wintec

Siodło Wintec 2000 wszechstronne Hart

4 400,00 zł

Na zamówienie

Darmowa dostawa od: 300,00 zł sprawdź koszty wysyłki

  • - +
Dodaj do ulubionych

Rozpocznij swoją przygodę jeździecką w ulepszonym, wygodnym i praktycznym siodle WINTEC .
W nowej wersji innowacyjny materiał syntetyczny o antypoślizgowych właściwościach, prosty w pielęgnacji i całkowicie odporny na warunki atmosferyczne.
Poprawiona przyczepność i niezwykle miękkie siedzisko z wielowarstwowej pianki zapewniają 100% komfortu.

Wszystkie nowe siodła Wintec wyposażone są w technologię Horse and Rider Technology w skrócie HART, która oferuje:

Elastyczną terlicę - wyobraź sobie wygodę, jaką zapewnia terlica z możliwością wyginania się i poruszania wraz z twoim koniem.
Kręgosłup konia jest chroniony przed wstrząsami, a elastyczna terlica umożliwia swobodne kołysanie grzbietu konia i poruszanie się bez żadnych ograniczeń.
Wyjątkowa lekkość konstrukcji, stabilność i elastyczność zapobiega pęknięciom i wypaczeniom nawet po długim czasie użytkowania.
CAIR System - super miękkie panele wypełnione powietrzem pozostają w stałym kontakcie z poruszającymi się mięśniami grzbietu twojego konia.
Zapewniają całkowity komfort dzięki równomiernemu naciskowi oraz najlepszej amortyzacji.
Używając siodeł z systemem Cair, zapewniasz swojemu koniowi najwyższy komfort, pełną swobodę ruchów, wygodniejsze noszenie oraz lepsze samopoczucie co ma znaczny wpływ na osiągane wyniki.
EASY-CHANGE gullet system - szybka i prosta zmiana łęku, gdy tylko zachodzi taka potrzeba.
Performance Panel Technology - obszerna powierzchnia przylegania paneli oraz płynne zwężanie przy końcach zapewnia delikatne przejście ciężaru.
Przemyślane wykończenie oferuje maksymalny prześwit dla kręgosłupa konia, z możliwością regulacji. Podnoszenia tam, gdzie jest to konieczne, dla idealnej równowagi i stabilności podczas jazdy.
Comfort Seat Technology - idealne wyważenie siodła w połączeniu z anatomicznym wyrzeźbieniem siedziska zapewnia naturalną równowagę, swobodę ruchów i wspiera utrzymanie prawidłowej pozycji.
Poczuj różnicę, jaką oferuje ci bliższy, niczym nieskrępowany kontakt, ergonomiczne mocowanie strzemion oraz klocki kolanowe z możliwością dostosowania do twoich potrzeb.

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Oceń produkt:
Dodaj recenzję:

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Koszty wysyłki

  • WHITE HORSE - SKLEP JEŹDZIECKI

    WHITE HORSE - SKLEP JEŹDZIECKI

    to sklep internetowy oraz hurtownia online z akcesoriami dla jeźdźca i konia. W naszej ofercie znajdziesz znane marki produktów takich jak: czapraki, siodła, ogłowia, szeroka gama produktów podkuwniczych oraz niezbędna suplementacja i pielęgnacja.

Top marki w White Horse